IJsclub Stokvisdennen neemt afscheid van 2 bestuursleden en verwelkomt nieuwe voorzitter.

Tijdens de Algemene ledenvergadering van 28 nov nam het bestuur afscheid van twee bestuursleden na jaren van toewijding en trouwe dienst verlaten Jan Gjaltema en Tebbe Aukema de club. Eerst genoemde neemt afscheid na in totaal 17 jaren dienst. Jan was onze secretaris en nam ook zitting in het door ons georganiseerde Loopfestijn. Jan was de vraagbaak voor vele vraagstukken. Hij is accuraat en punctueel, twee eigenschappen die goed bij een secretaris passen. Daarnaast is hij kundig bestuurder en heeft oog voor verhoudingen en relaties. Jan heeft een enorme grote bijdrage geleverd aan onze club. Nu wil hij even wat rustiger aan gaan doen en andere prioriteiten stellen. De leider van de trainingsgroepen werd de tweede afscheidnemende bestuurder genoemd. Tebbe heeft veel bijgedragen aan de ontwikkeling van dit deel van de club de afgelopen 15 jaar. Er is een stel leuke en deskundige trainers, de organisatie staat goed op de kaart en de club is zichtbaar. Hij heeft samen met zijn team een mooie trainingsgroep gecreëerd. Daarnaast is Tebbe actief in de regio en de op de baan. Vorig jaar tijdens de eindavond nam hij al een voorproefje door afscheid te nemen van de trainingsgroep, nu neemt hij ook afscheid van het grote bestuur. Met deze mooie woorden dankte de net nieuw unaniem gekozen voorzitter Jan van Leur beide heren. Jan is de eerste Brabantse voorzitter binnen onze club, is getrouwd met Hester en zij hebben twee zonen. Jan woont sinds 2013 met veel plezier Dalfsen. Zijn oudste zoon schaatst bij de trainingsgroep van onze club. Daar hebben we Jan gevonden. Jan heeft reeds een jaar meegedraaid met het bestuur en de rol van voorzitter waargenomen, dat is hem goed bevallen en heeft derhalve de functie van voorzitter aanvaard. Komend jaar gaan we werken aan verder uitbouwen van de verbinding tussen de diverse onderdelen van de club ( IJsclub, traininggroepen, loopfestijn) en het opstellen van een beleidsplan.

Categories: Algemeen